BİZ KİMİZ, NELER YAPIYORUZ

HRD Mimarlık olarak 2009 yılından beri mimari-iç mimari tasarım ve uygulama konularında hizmet vermekteyiz. Genç ve dinamik yapımız ile değişen dünya teknolojilerini takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek projeler üretiyoruz.  

Nitelikli tasarımın bir çok etkenin birleşmesi ile ortaya çıktığını biliyoruz ve bu nedenle her projeyi kendi verilerine göre değerlendirerek işlevsel,özgün tasarımlar ortaya koyuyoruz. Bu etkenler müşteri ile iletişim, ihtiyaç analizi-işlevsel kullanım, malzeme seçimi - özgün tasarım, mali bütçe ve uygulama sürelerini kapsıyor.

Yeni projeler üretmenin verdiği enerjiyle konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarımın her noktasında hayallerinizi hayata geçiriyoruz.

 

Hüseyin Demirkundak

— İç Mimar / Kurucu Ortak

 Pera Güzel Sanatlar Akademisi İç mimarlık eğitimini tamamladı. Daha sonra Floransa Plazzo Spinelli Academy'de eğitimine devam etti. Birçok yurtdışı ve yurtiçi projelerde yeraldı. 2009 yılından beri HRD mimarlık'ta çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel fotoğrafçılık, model uçak , yelkenli hobileridir. icerivermining

Reyhan Demirkundak

— Mimar / Kurucu Ortak

Trakya Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu. Daha sonra Floransa Plazzo Spinelli Academy'de eğitimini sürdürdü. Yurtiçi ağırlık olmak üzere birçok projede yeraldı. 2009 yılından beri HRD Mimarlık'ta tasarım ve uygulama çalışmalarına devam ediyor. En sevdiği şey yarı zamanlı gezgin olmak :) 

Ekibimiz

Furkan Tırpan

— Mimar

Süreç Nasıl İşliyor?

- İhtiyaçların Tespiti

  İhtiyaçları doğru tespit etmek için sizleri iyi tanımamız projenin en önemli adımıdır.        

  Projenin yapılacağı mekanın analizlerini değerlendirilerek en uygun çözüme göre mekansal kurguyu geliştiririz. Ve yerleşim planını oluştururuz.

  Her projede devreye sokulması gereken diğer mühendislik birimleriyle iletişim halinde her noktayı gözden geçiririz.Statik,Mekanik,Elektrik,Otomasyon,Peyzaj  gibi…  

  İhtiyaç halinde bu konularda bünyemizdeki mühendislik birimleriyle projeyi bütün halinde ele alırız.

- Tasarım

  Genel kabuller ve yerleşim planı netleştikten sonra en keyifli kısma yani tasarıma geçeriz. Bu süreçte taslak projeler üzerinden sizlerle iletişimi devam ettirerek en güzel sonuca ulaşırız. 

   Tasarım kısmında 3 boyutlu görsellerde kullandığımız, proje için en uygun çevreci ve bütçe gözetilerek seçtiğimiz malzemelerin numunelerini sizinle paylaşır ve onay alırız.

- Proje

   Sıra bütçe ve uygulama sürelerini planlamaya gelir. Doğru bütçe oluşturma ve optimum sürede inşaa etme hem vakit hem de nakit kaybının önüne geçerek hayallerinize en kısa zamanda ve en uygun bütçeyle ulaşmanızı sağlar.

  Son olarak bütün bu bilgiler ışığında uygulama projelerini oluşturarak yapım aşamasında kullanacağımız bütün teknik detayları oluştururuz.

- Uygulama

  Bu noktadan sonra uygulamayı tüm birimlerin organizasyonlarını (elektrik,mekanik..) sağlayarak hayata geçirebiliriz.       

 Ya da uygulama yapacak firmalardan teklif alabilmeniz için içerisinde metraj listelerinin bulunduğu bir ihale paketi oluşturabiliriz.      

 Aynı zamanda uygulama sırasında belirli aralıklarla işin akışını ve kontrolünü sağlamak için uygulama kontrollüğü üstlenebiliriz.

 Tercihi size bırakıyoruz..

HRD Mimarlık

Ekolojik,sürdürülebilir tasarımlar tasarım felsefemizin temelini oluşturur..

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No 1719
Okmeydanı – İstanbul

+90 212 220 76 16 +90 212 220 76 86 info@hrdmimarlik.com